Garanti, Teslimat Süresi ve İade Koşulları

Teslimat Süresi
 
• AvStok.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.

Sipariş onaylandıktan sonra en erken 1, en geç 3 iş günü içinde siparişleriniz adresinize ulaştırılacaktır. 3 günlük süre azami olup ürünlerimizin %90 'ı stoklarımızda bulunduğundan genelde 1 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firması Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.

Kargo ücretleri 50 TL altındaki tüm siparişleriniz için sadece 8 TL 'dir. 50 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz olarak gönderilir. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri Türkiye'deki tüm şehirleri kapsamaktadır.

Kapıda ödemeli tüm siparişlerinizde kargo şirketlerine ödenen kapıda ödeme komisyonu sizin yerinize AvStok.com tarafından ödenmektedir. Bu ödeme tipi için müşterilerimizden ekstra bir ücret talep edilmemektedir.
 

Hafta Sonu Siparişleri
 
• Cuma günü öğlen 16.00 'dan önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 16.00 'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Cumartesi günü işleme alınacağından elinize pazartesi gününden önce ulaşamayabilir. Kargo şirketleri tarafından pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
 
 
Stok Durumu
 
• Stoklu çalışmamız sonucu ürünlerimizin %90 'lık bir kısmını aynı gün kargo yapmaktayız.

 
Sipariş İptali
 
• AvStok.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkı saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı AvStok.com sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.
 
 
Ürün Renk ve Aksesuar Seçenekleri
 
• Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına  ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.
 
 
Adres Bilgisi
 
• Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.
 
 
Sipariş Hataları
   
• Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken işlemler yapılacaktır.
 

Garanti Koşulları

• AvStok.com'dan yaptığınız alışverişlerde aşağıdaki markalı olta makinesi ve olta kamışları ömür boyu servis garantisi ile satılmaktadır. Sitemizden bir ürün aldığınızda ürünle birlikte gönderilen faturalarınızı lütfen saklayınız. Söz konusu garantiye dair koşullar aşağıda belirtilmiştir.
 
- Olta Makineleri
 
> Üretimi, satışı devam eden tüm ürünlerde süre sınırı olmaksızın ücretsiz teknik servis ve ücretsiz yedek parça desteği  

- Olta Kamışları

> Üretimi, satışı devam eden tüm ürünlerde ilk kullanımda oluşacak üretimden kaynaklı hasarlarda ücretsiz bire bir değişim desteği
 
> Üretimi, satışı devam eden tüm ürünlerde süre sınırı olmaksızın ilk kullanım sonrasında oluşacak kaza veya hasarlarda ücretsiz teknik servis + parça maliyeti talep edilir. 
 
Söz konusu garanti koşulları yalnızca satışı, üretimi devam eden, onarımı ve tamiri mümkün olan ürünler için geçerlidir. Servis hizmeti söz konusu markaların distribütör teknik servislerinde gerçekleşecektir. Ürünlerin teknik servis durumları konusunda karar verme yetkisi ürünlerin distribütör firmalarına aittir. Yedek parça temininin ek maliyetler doğuracağı özel durumlarda müşterilerimiz mutlaka servis hizmeti öncesinde bilgilendirilecektir.
 
Ömür boyu servis garantili markalarımız :
 
OKUMA
DAIWA
REMIXON
CORMORAN
TRABUCCO
LINEAEFFE
SHIZUKA
KABURA
AQUILA
K-KARP
KUDOS
KAIDA
SIWEIDA
PINOREX
YUMOSHI

Yukarıda yer alan markalar dışındaki ürünler için garanti süreleri, ürünlerin Türkiye distribütörleri veya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan koşullarla geçerlidir.
 
Web sitemizde satılan tüm ürünlerde 0544 736 49 66 numaralı telefonumuzdan mesai saatleri içerisinde bilgi verip, ücretsiz şekilde aras kargoyla evinize kurye çağırarak problemli ürününüzü bizlere teknik servise iletilmesi için gönderebilirsiniz. Gönderisini yapacağınız ürünleri mutlaka kutulu ve zarar görmeyecek bir şekilde bizlere ulaştırınız bu konudaki sorumluluk göndericiye aittir. Evinizin rahatlığında teknik servis hizmeti sadece AvStok.com'da...


İade Koşulları ve Değişim Adresimiz

• AvStok.com'dan almış olduğunuz tüm ürünler için 14 gün süresince geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün veya ürünlerinizi, ambalajına zarar gelmemiş, ürünün varsa etiketleri kopartılmamış ve kullanılmamış olarak size iletilen faturası ile birlikte aşağıdaki merkez adresimize gönderilmeniz yeterlidir. İade ve değişim işlemleri süresince Arsa Kargo ile yapılan tüm gönderi ücretleri tarafımızdan karşılanır.

• Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişte ürünün ödemesini havale veya kapıda ödeme şeklinde yaptıysanız hesap bilgileriniz alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. İadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi ve banka kartlarına 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.
 

AvStok.com Adres : Anıttepe Mah. Kubilay Sok. No:22/3 Tandoğan - Ankara
Müşteri Hizmetleri Telefon : 0544 736 4966

 

 
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.