Spor yapanlar, bisiklet tutkunları, kampçılar, doğa sporlarına düşkün olanlar ya da bahçe işleriyle uğraşanlar için outdoor giyim ve aksesuarları çok önemlidir. Montlar, ceketler, branda ya da bereler, pantolonlar, termal giysiler, eldivenler, yağmurluklar, pançolar ve atkılar doğa koşullarında sağlığınızı korumanız için gereken donanımı sunmak üzere tasarlanmış ürünlerdir.

Outdoor giyim ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanları seçerek yağmurlu bir günde bisiklete binmenin, hava ne kadar soğuk olursa olsun bahçede rahatça çalışmanın, elleriniz üşümeden kış günü yürüyüşe çıkmanın keyfini sürebilirsiniz.

Outdoor Giyim Ürünleri Nelerdir?

Yağmurdan ve soğuktan koruyan montlar, ceketler outdoor giyim ürünlerinin en önemli kısmını oluşturur. Sıradan mont ya da ceketlerden farklı olarak bu ürünler tamamen dış hava koşullarına ve doğal şatlara göre üretilmiştir. Bandana ve bereler de soğuk hava koşullarında, aşırı güneş altında ya da toz karşısında yüz, boyun, baş ve burunu koruyacak şekilde işlev görürler. Bu ürünler, motor ve bisiklet kullanımı gibi rüzgara maruz kalacağınız koşullarda da çok işlevseldirler. Yine dış mekan kullanımı için tasarlanmış olan özel kumaş dokusuna sahip pantolonlar da soğuktan, yağmurdan ve rüzgardan korurlar. Ayrıca yazın terletmeyen kışın üşütmeyen termal giysiler, terleme sağlayarak fazla kalori ve yağ yakımına yardımcı olan sauna özellikli giysiler de spor outdoor kıyafetleri olarak listelenir. Soğuk kış günlerinde motor kullanırken, kayak yapmaya ya da kış tatiline giderken, çok çetin şartlarda araba kullanacaksınız yanınıza almanız gereken ürünlerden biri de eldivenler. Outdoor eldivenler, normal örgü veya kumaş eldivenlerden çok daha korunaklıdır. Yağmurlu bir günde bahçenizi çapalamak, ağaçları budamak ya da yürüyüş yapmak için kapüşonlu, panço model ya da tulum şeklinde bir yağmurluk alabilirsiniz.

Spor & Outdoor Giysilerinizi AvStok.com Avantajlarıyla Alın!

AvStok.com Giyim ve Ayakkabı kategorisindeki outdoor giysilerden dilediğinizi seçip, sitemiz güvencesiyle online olarak satın alabilir, ürününüzün kapınıza gelmesinin keyfini sürebilirsiniz. Çok avantajlı fiyatlar, özel kampanyalar ve kaliteli markaların dış giyim ürünleriyle doğaya yakın olmak sizin için çok daha çekici olacak.

322,06 TL Kdv Dahil
267,38 TL Kdv Dahil
1.113,98 TL Kdv Dahil
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.