Balık av malzemeleri kategorisinden balık avlarken ihtiyaç duyacağınız farklı ekipmanları temin edebilirsiniz. Balık tutmak için gerekli kaliteli malzemeleri ve kampanyalı ürünleri AvStok.com web sitemizden en ucuz fiyat imkanı ile kapıda ödeme ve diğer ödeme yöntemlerini kullanarak online satın alabilirsiniz. Peki balık avı malzemeleri nelerdir?
 
Balık tutmaya yeni başlayanlar için olta seçimi ve diğer tavsiye ekipmanların belirlenmesi karmaşık gibi gözükebilir. İstanbul İstoç, Karaköy, Kadıköy, Ankara Tandoğan, İzmir Kemeraltı, Karşıyaka, Konak veya kendi şehrinizde olta malzemeleri perakende satışı yapan av bayileri, toptan balıkçılık dükkanlarından aşina olduğunuz ve balık avına giderken alınacak olta takımları, olta makineleri, kamışlar, iğneler, yemler, kurşunlar, misinaip misina çeşitleri, hazır takımlar gibi daha birçok balık av malzemesini bu kategoriden satın alabilirsiniz. Balık avı için temel malzemeleri temin edeceğiniz balık av malzemeleri kategorisinde yardımcı ürünleri bulabilir, bu ürünlere Daiwa, Shimano, Trabucco, Cormoran, Remixon, Kudos, KaidaStrike Pro, Spro, Shakespeare, Rapture, K-Karp, Shout ve Sasame gibi AvStok.com'un tavsiyesi markalardan ulaşabilirsiniz.

Balık avı sırasında ihtiyaç duyacağınız, balık tutarken kullanılan malzemeler olta makinesi, olta kamışı, iğne, misina gibi en temel balık av malzemeleri ihtiyaçlarınızı bulacağınız kategoride olta balıkçılığı ile ilgili herşey bir tık uzağınızda. Olta makinesi çeşitleri arasında spin, surf, jig, baitrunner, baitcasting, çıkrık, fly olta makineleri, ileri geri dönüş kilit sistemine, katlanabilir kol kısmına, rotor denge sistemine sahip ürünleri bulabilir, misina kapasitesi, bilye sayısı, kafa büyüklüğü, devir oranı, kalama ayarı birbirinden farklı olan olta makinesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bu olta makineleri arasında bilgisayar ile dengelenmiş rulman ve kafa yapısına sahip ürünlere de ulaşabilir, hafif alüminyum makara ve Mag-Sealed gibi manyetik yağlama bilya sistemi olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Olta makineleri yanında kamış çeşitlerini de bulacağınız kategoride spin, surf, jig, baitcasting, bot, göl, fly kamışlar arasında farklı uzunluklara ve atara sahip kamışları inceleyerek balık avı için uygun malzemeleri kolayca temin edebilirsiniz.

Kurşun çeşitlerini de bulacağınız kategoride kurşunları inceleyebilir, avlayacağınız balığın türüne özel ürünleri seçebilirsiniz. Maket balıklar ve tüm suni yemler arasında ise sazan balığı avı, turna avı, levrek avı, kefal avı, alabalık avı ve diğer balık türleri için farklı ürünlere ulaşabilir, plastikten yapılan maket balıklar veya içi tatlandırılan yemlerden seçim yapabilirsiniz. Bu balık av malzemeleri arasında iğne çeşitlerini de bulabilir, farklı boyutlara sahip iğneleri ve zokaları inceleyebilir uzmanlarımızın tavsiyeleri ile en iyi, en kaliteli ve doğru ürünlere ulaşabilirsiniz. Balıkçılık malzemeleri arasında fırdöndülere, hazır takımçapariler ve pinterlere ulaşabilir, bu ürünlerin yanında şamandıraları ve öneri olarak kepçe modellerini kategoriden satın alabilirsiniz.

AvStok.com av market kategorilerinde balık bulucular ve takım çantaları da bulunmaktadır. Giyim ve Ayakkabı kategorisinde balıkçı kıyafetleri, eldiven, gömlek, yağmurluk, çizme, yelek gibi ürünleri bulabilir, farklı bedenlere sahip bu ürünler arasından size uygun olan bedeni seçebilirsiniz. Aynı zamanda giyim ürünleri arasından panço çeşitlerini de temin edebilirsiniz.

100,00 TL Kdv Dahil
71,50 TL Kdv Dahil
38,50 TL Kdv Dahil
208,14 TL Kdv Dahil
IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.